İmmergas Kombi Klima Teknik Servisi
immergas ankara servisi

Hizmet İmmergas Kombi Klima Teknik Servisi
Telefon

Gölbaşı İmmergas Servisi

Gölbaşı İmmergas Servisi çok uzun yıllardır Ankara halkına kombi hakkında her türlü bakım ve onarım desteği veren kaliteli ve kurumsal bir firmadır.

İmmergas marka kombi cihazları hem elektrik ile hem de gaz ile çalıştığından yıllık bakımları düzenli olarak yapılmaz ise istenmeyen zamanlarda istenmeyen sorunlar çıkarabilir. Bunun neticesinde de kombinizin verimi düşer hatta çalışmaz duruma dahi gelebilir.

İmmergas marka kombi cihazlarının günümüzde pek çok özellikte modeli bulunmaktadır. Bu modeller Ankara merkezi ile beraber pek çok ilçede de ev ve işyerlerimizde yoğun şekilde hizmet vermektedir.

Gölbaşı İmmergas Servisi olarak cihazlarınızda oluşacak sorunlar neticesinde takacağımız yeni parçalar teknik servisimiz garantisi altındadır. Yapmış olduğumuz tüm hizmetlerde firmamız bir yıllık garanti vermektedir. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti kurumsallığımızın ilk vizyon maddesidir.

Kombi cihazlarında zaman içerisinde pek çok sorun ortaya çıkabilir, Gölbaşı İmmergas Servisi çağrı merkezimize ulaşan kombi arızalarından bazıları şu şekildedir. Atık gaz sistem sorunu, Ateşleme problemi, Yetersiz devir daim sorunu gibi pek çok sorun zaman içerisinde ortaya çıkmaktadır. Kombi cihazınızda ateşleme sorunu ortaya çıkarsa öncelikle, cihaza gaz gelip gelmediği kontrol edilmelidir, eğer cihaza gaz geliyorsa kombiyi resetlemek gerekir. Resetleme işleminden sonra kombi cihazı yeniden bir önceki konuma getirilmelidir ve bu işlem birkaç defa tekrarlanmalıdır.

Cihazınızda yetersiz devir daim sorunu ortaya çıkıyor ise devir daim sağlama görevinde olan pompa parçası ile alakalı bir sorun var demektir. Bu tip bir arızada mutlaka konusunda uzman ve tecrübeli olan Gölbaşı İmmergas Servisi ile bağlantı kurarak destek alınması gerekmektedir.

Atık gaz sistem sorunu ise zaman içerisinde meydana gelen bir sorundur ve hava akış sorunu olarak da adlandırılabilir. İmmergas marka Hermetik kombi cihazları için atık gaz devresinde çalışan bir çok parçada sorun olmuş olabilir. Bu durumda kombi cihazınız çalışmayacaktır. Müşterilerimizin bu duruma müdahale etmemesi gerekmektedir. Çünkü bu tip sorunları genelde prosestat, elektronik kart veya fan arızaları tetiklemektedir. Bu nedenle atık gaz sistem sorunu oluştuğu zaman mutlaka Gölbaşı İmmergas Servisi ile bağlantıya geçmeniz ve sorununuzun hızlı şekilde çözümünü gerçekleştirmelisiniz.

İmmergas marka kombi cihazlarının sorunsuz bir şekilde çalışması ve her zaman verim alınması için mutlaka kış öncesi detaylı olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar sayesinde kombiniz size ekonomik olarak da getiri sağlayacaktır.

Kombi cihazlarında bulunan yüksek basınçların düşürülmesi için ilk kurulum aşamasında mutlaka banyoya tahliye musluğu yaptırılması gerekmektedir. Çünkü tahliye musluğu sayesinde cihazınızdaki yüksek basınç buradan düşürülür. Eğer evinizde veya işyerinizde gaz kokusu hissederseniz hemen kapıları ve pencereleri açmanız gerekmektedir. Asla çakmak veya kibrit kullanmamanız gerekmektedir.

Ankara merkez ve ilçelerinde bulunan müşterilerimizin kombilerinden verimli bir şekilde faydalanmaları ve akıllarında soru işareti kalmaması için her türlü detay bilgi müşterilerimize Gölbaşı İmmergas Servisi tarafından verilmektedir.